charmsara

خرید کیف پول چرم

چرم
سازی وانواع چرم طبیعی روند تولید چرم ارگانیک و دباغی فرایندی مکانیزه می‌باشد . بدین صورت که پوست خام فاسد شدنی حیواناتی نظیر گاو و گوساله را با دستگاه های اختصاصی مکانیزه و رنگ رزی میکنند . آن گاه از این فرایند ماده ای فاسد نشدنی و محکم که چرم اسم دارد ایجاد می شود .


چرم
طبیعی به سه دسته تقسیم می شود :چرم سبک , چرم سنگین وزن , چرم نیمه سنگین
کفش چرم طبیعی
چرم
سبک : چرمی که از پوست حیواناتی نظیر :گوساله ,بز به دست می آید پوست درفرایند رنگرزی با روغن تراشیده شده و فراوان نازک وظریف می شود .برای تولید محصولاتی مثل جامه وکاپشن استفاده می شود . واز مدل ظریفتر ونازکتر آن به عنوان آستری کفش استفاده می شود .

چرم
سنگین وزن : چرمی که از پوست حیواناتی همانند گاو, شتر باشد راچرم سنگین می گویند .این چرم بیشترین مقاومت وزیباترین صورت را درمیان چرم های دیگر دارااست .به همین علت گزینه ای زیاد مناسب برای به کار گیری در زیره ورویه کفش می باشد .

چرم
نصفه سنگین وزن : به چرمی گفته می شود که از پوست حیواناتی مانند کروکدیل یا این که شترمرغ استفاده می شود . به علت نادر وگران قیمت بودن در تولیدات دکوری ولوکس استعمال می شود .چرم
طبیعی براساس نوع دباغی شده : چرم
گیاهی چرم
مراکشی چرم
اسب چرم
روسی چرم
کروم چرم
جیر چرم
اشبالت چرم
نوبرک چرم
ورنی چرم
ماهی ها وانواع پستانداران وخزندگان چرم
گیاهی چرمی می باشد که از رنگهای گیاهی و مواد و روغنهای حیوانی دباغی گردیده است .این جور چرم درقالب گیری وحکاکی کاربرد دارد .

چرم
مراکشی این مدل چرم درعین حال که سفت وبادوام هست .دوچندان قابل انعطاف وانعطاف پذیر می باشد ازاین نوع چرم درزمانهای گذشته برای صحافی کتابها استفاده می شود .امروزه برای تهیه کالاهای چرمی دقیق مثل کیف ,کفش مردانه وزنانه به کارگیری می شود .

چرم
اسب ازنوع چرم مراکشی می‌باشد .این گونه چرم از پوست اسب صحیح می شود .بسیار سفت وضدآب می باشد به همین علت مورد ای زیاد قابل قبولی برای تولید کفش های مردانه محسوب میگردد .

چرم
روسی این گونه چرم اولین بار در روسیه تهیه گردیده می‌باشد .عملیات دباغی این گونه با استعمال از درخت های بید وغان استفاده گردیده می باشد ونوعی چرم گیاهی محسوب می شود .در محصولاتی نظیر,کفش وکیف کاربرد دارااست .

چرم
کروم : چرمی می‌باشد که با مواد کرومی دباغی شده می باشد .

چرم
جیر این چرم ازپوست بز وگوساله ساخته می شود .طی عملیات دباغی با دستگاه های مربوط تراز گوشتی وضخیم را از تراز مخملی جدا می کنند وچرم نازک جیر ساخت می شود .به عنوان استر درکفش ولباس استفاده می شود .

چرم
اشبالت چرم اشبالت ارگانیک یک عدد از اشکال چرم هاست که از پوست گاو و گوساله تشکیل می شود . اشبالت که به آن اشپالت گفته می شود . چرمیست مشابه چرم جیر که از برگه کاغذ کردن پوست گاو بدست می آید . این جور چرم دارنده الیاف متراکم است به همین دلیل مقاومت بالایی دارد، تراز آن صاف و در اصطلاح بدون گرین می باشد . بر مبنا موردها مصرف به صورت قابل انعطاف و خشک در ضخامت های متفاوت ارائه می شود . کاربرد عمومی آن در تهیه و تنظیم کفش های ایمنی و انواع کیف ها هست . که گاها در تنظیم لباس و دستکش نیز از آن استعمال می گردد .
منش و پروسه ساخت اشبالت نیز به این چهره می باشد . نصیب درخشان و صاف پوست را از تراز پرزدار پوست که سطحی کلفت هست انقطاع میسازند . بعد از آن این مرحله پرزدار را با استعمال از دستگاه های مربوطه دباغی کرده و چرم اشبالت را ساخت می کنند .

چرم
نوبوک چرمی میباشد شبیه اشبالت و چرم جیر که دارنده سطح مخملی می باشد .با این تفاوت که بسیار ظریفتر از این دوع جور می باشد .
چرم
ورنی چرمی از پوست گوساله می باشد . رویه و تراز پوست را با لاک خاصی پوشش می دهند تا ظاهری درخشان پیدا نماید .این چرم در صنعت کفش کاربرد بیشتری داراست .

چرم
ماهی ها و اشکال پستانداران و خزندگان چرم کوسه : در میان آبزیان و ماهی ها مناسب ترین آیتم برای ساخت چرم طبیعی میباشد .
چرم کروکدیل : به ادله زیبایی خارق العاده ای که در این پوست چشم می گردد آوازه و محبوبیت زیاد متعددی دارد .
چرم سوسمار :از پوست سوسمار تولید میگردد و عمده از پوست کروکیل استعمال می شود .در بعضا از موارد نقش سوسمار را بر روی پوست گاو پرس می کنند تا جلوه زیباتری پیدا نماید . از این گونه چرم برای تولید کیف، کفش و چمدان هم استفاده می شود .
چرم مارمولک و چرم مار : دسته مضاعف نازک و محکمی از چرم می باشد . از خصوصیت های خوب این دسته چرم میتوان به عدم ترک خوردگی، آبرفتگی و کشیدگی اشاره کرد . پوست مارمولک از پوست مار گرانتر است .

برچسب‌ها: خرید کیف پول چرم ,
+ نوشته شده در  پنجشنبه 27 ارديبهشت 1397ساعت 12:39  توسط charmsara  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]