charmsara

صادرات چرم گوسفندی منط کشور ایران به ترکیهصادرات چرم گوسفندی منط کشور ایران به ترکیه - صادرات چرم گوسفندی منط کشور‌ایران به ترکیه
چرم گوسفندی ایجاد کمپانی منط به خاطر کیفیت و طرح هایی که دارااست مورد انتخابی خیر برای صادرات تولیدها کشور ایران به ترکیه , روسیه , عراق , چین و چه بسا کشورهای اروپایی است .
کمپانی چرم منط شرکتی است که با حمایت کننده کارخانه آفتاب مشهد مقدس متنوع ترین و خاص ترین چرم های ارگانیک متعدد را ایجاد کرده و آن را به طور نپخته و چه بسا تبدیل شده به محصولی خاص عرضه می‌نماید .
از اشکال چرم های تولیدی کمپانی منط می شود به چرم های گوسفندی اشاره نمود . چرم گوسفندی کشور ایران در عالم و دنیا زبانزد است . کیفیتی که دام گوسفند اهل ایران دارااست در هیچ کجای دیگر یافت شدنی نیست . از همین روی چرم گوسفندی جمهوری اسلامی ایران بیشتر از آنکه در درون کشور‌ایران مورد استفاده قرار گیرد به طور پوست , سالامبور , وت بلو , کراست و چرم فینیش شده صادرات می‌شود . متاسفانه صادرات پوست گوسفند و فرآورده های نپخته نخستین آن در یک سری سال اخیر و فقدان اعتنا اضطراری به صنعت چرم صدمات جبران ناپذیری به‌این حوزه و اقتصاد مملکت وارد کرده که بایستی اعتنا دور از شوخی به آن شود .

بیشتر اشخاصی که چرم صادر می نمایند کمتر چشم اند که بشود چرم گوسفندی طرح دار ساخت ولی کمپانی چرم منط جمهوری اسلامی ایران این توانمندی را داراست که خاص ترین چرم های بزی , گوسفندی و شتری طرح دار و چاپی را ساخت کرده و به فروش رساند .
چرم های صادراتی کشور ایران مشتریان خیر و خوبی در کشورهایی مانند ترکیه , عراق , افغانستان , تایلند و چه بسا کشورهای اروپایی مثل ایتالیا داراست . صادرات چرم آخری و خیر مواد نخستین راهی است برای دستیابی به صلاح بیشتر و منفعت از توانمندی های داخلی .
مطالب دارای ارتباط :

برچسب‌ها: کیف چرم ,
+ نوشته شده در  پنجشنبه 30 آذر 1396ساعت 1:10  توسط charmsara  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]